Фронтальний навантажувач

Фронтальний навантажувач в Маріуполі - оренда для приватних осіб та підприємств

Фронтальний навантажувач  – вид спеціальної техніки, призначеної для будівельних, дорожніх, вантажно-розвантажувальних робіт. Використовується в різних галузях виробництва, міському комунальному господарстві, широко застосовується в складської діяльності, сільському господарстві.

Фронтальним навантажувачам поряд з високою потужністю властива маневреність, універсальність. Лінійка моделей починається з компактних міні-машин і закінчується величезними кар’єрними монстрами, для яких важливо «взяти побільше і кинути подалі».

Постійні удосконалення, поява нових модифікацій фронтальних навантажувачів – яскравий приклад динамічного розвитку спецтехніки. Кожна нова модель економічніше по витраті палива, виконує більше різних операцій. Відповідно, вище ККД використання техніки, нижче собівартість послуг.

Оренда фронтального навантажувача в Маріуполі — популярна послуга для приватних осіб і підприємств, наша техніка практично постійно задіяна на об’єктах замовників. Проконсультуватися, дізнатися ціну, замовити оренду навантажувача можна за телефонами, зазначеними в контактній інформації.

Навантажувачі діляться на дві групи – гусеничні і пневмоколісні.

Навантажувачі діляться на дві групи – гусеничні і пневмоколісні
Гусеничнний та пневмоколісний навантажувач

На перший погляд гусеничні здаються неповороткими і громіздкими, проте на практиці вони маневрені, прості в керуванні та мають перевагу перед колісними аналогами в прохідності і підвищеної стійкості. Висока прохідність забезпечується за рахунок низького тиску на поверхню – болотисті, сипучі грунти не перешкода. Недолік – необхідність транспортування до будівельного майданчика, по дорогах загального користування рух гусеничних машин заборонено. Транспортні витрати можуть бути досить істотні.

Колісні мобільніші, така машина самостійно доїде до об’єкту, розташованого в розумних межах віддаленості.

Технічні особливості

Фронтальний навантажувач – самохідна машина на гусеничному або пневмоколісному шасі, що оснащується переважно дизельними двигунами підвищеної потужності, який забезпечують роботу гідравліки. Функціональні можливості залежать від комплекту навісного обладнання.

Основні операції – захоплення, підйом, транспортування й укладання вантажів у відвали, штабелі або навантаження в транспортний засіб (зазвичай поворотом/перекиданням ковша). Широкий асортимент додаткового обладнання дозволяє виконувати величезний перелік інших робіт.

Додаткове обладнання:

 • ковші різних модифікацій і обсягу: універсальні, экскаваційні, для легких матеріалів, з високим розвантаженням;
 • вила вантажні, вила-захвати для труб (трубозахват);
 • бульдозерні відвали, розпушувачі;
 • обладнання для перевантаження лісу;
 • щітки відкриті і закриті;
 • відвали для чищення снігу.

Вибір спецтехніки

У кожному конкретному випадку вибираємо навантажувач в залежності від поставлених завдань.

В умовах обмеженого простору (склади закритого типу, виробничі цехи) для вантажно-розвантажувальних робіт прийнятним варіантом є компактні, маневрені міні-навантажувачі. У закритих приміщеннях застосовують не акумуляторні або газові моделі, які не виділяють продуктів згоряння .

У кар’єрах, котлованах, на лісорозробках використовують більш потужні машини в залежності від вимог. Наприклад, вантажопідйомність найбільшого навантажувача в світі 72тонни, обсяг ковша 40м.куб.

Для виконання будівельних робіт в межах населеного пункту переважно застосовуються варіанти на колісному шасі різних модифікацій і вантажопідйомності. Один з найпопулярніших в цьому класі універсальний екскаватор-навантажувач JCB3 CX.

Основними характеристиками при виборі будуть:

 • потужність двигуна, що безпосередньо впливає на продуктивність;
 • висота підйому і місткість ковша;
 • габарити;
 • вантажопідйомність;
 • наявність необхідного навісного обладнання.

В даний час це одна з найбільш затребуваних одиниць спецтехніки. Дізнатися вигідні умови оренди фронтального навантажувача в Маріуполі та Приазов’ї нескладно – просто зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.